2
2

Wyposażenie Muzeum w podstawowy sprzęt audiowizualny na rzecz dostosowania działalności Muzeum Okręgowego w Sandomierzu do potrzeb ogólnopolskiej akcji #Kulturawsieci

Wielkość liter

logoMOSMKiDN

Informacja o zadaniu zrealizowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2020  roku

Zadanie: Wyposażenie Muzeum w podstawowy sprzęt audiowizualny na rzecz dostosowania działalności Muzeum Okręgowego w Sandomierzu do potrzeb ogólnopolskiej akcji #Kulturawsieci.

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu w terminie od dnia 1 października 2020 r. roku do dnia 31 grudnia 2020 roku, realizowało zadanie pn.: Wyposażenie Muzeum w podstawowy sprzęt audiowizualny na rzecz dostosowania działalności Muzeum Okręgowego w Sandomierzu do potrzeb ogólnopolskiej akcji #Kulturawsieci,  które zostało dofinansowane ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w kwocie 23 828 zł.

Wyposażenie Muzeum w podstawowy sprzęt audiowizualnyW 2020 roku Muzeum Okręgowe w Sandomierzu znalazło się nadzwyczajnej sytuacji związanej z zagrożeniem epidemicznym, co wymusiło zmianę form upowszechniania swojej działalności. Wychodząc naprzeciw nowej rzeczywistości, sandomierskie Muzeum niezwłocznie zaangażowało się w ministerialną akcję #Kulturawsieci i zintensyfikowało swoją działalność w formie on-line. By tworzyć jakościowe treści merytoryczne w formie dostosowanej do potrzeb wirtualnego funkcjonowania, Muzeum zawnioskowało o wsparcie finansowe na zakup niezbędnych narzędzi do tworzenia materiałów formie audiowizualnej. Ważnym elementem zadania było stworzenie wirtualnego spaceru po siedzibie i wystawach muzealnych. W ramach dofinansowania zrealizowano również 10 audiodeskrypcji do obiektów muzealnych.

PWyposażenie Muzeum w podstawowy sprzęt audiowizualnyomoc w sfinansowaniu narzędzi do tworzenia treści audiowizualnych bezsprzecznie przyczyniło się do zwiększania obecności kultury w życiu społecznym i korzystania z jej zasobów w sieci.

Wirtualny spacer po wystawie OD PIASKU DO SZKŁA

7 MKiDN

10 patriotyzm

4 tripadvisor

Krzemień pasiasty w biżuterii i małych formach złotniczych

5 Bonum Publicum

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

Godziny otwarcia Muzeum:

W sezonie turystycznym 
(1 kwietnia - 30 września)

 bip muz

Cennik biletów:

Bilet normalny: 20 zł
Bilet ulgowy: 12 zł
Bilet grupowy normalny z przew. MZS: 15 zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MZS: 10 zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3): 55 zł

 

 

 dostepnosc

© 2022 Muzeum Zamkowe w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łącznie ilość odwiedzin:13068468

Obecnie na stronie 213 gości