Szukaj:
 
 
 
  Strona główna · Godziny otwarcia . Ceny biletów · Oferta edukacyjna · Lokalizacja Zamku · Sprawozdania i plany · Wolontariat · Kontakt  
  Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest niedziela, 27 maja 2018 r. 147 dzien roku  
 
Aktualności Wydarzenia
Wystawy
Wystawy czasowe Wystawy stałe
O muzeum
Działy i zbiory Historia muzeum Zamek sandomierski Szachy Oferta edukacyjna Publikacje Nagrody i wyróżnienia Mikołaj Gomółka Nasi Darczyńcy Podziękowania
Kontakt Oferty i cennik Nasi partnerzy Ogłoszenia, przetargi Galeria Logowanie
 
Losowa fotografia
 
 
Kontakt

 

 

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu
27 - 600 Sandomierz
ul. Zamkowa 12

 

p.o. Dyrektora:
dr Andrzej Przychodni

tel./fax

15 832 22 65

15 644 57 57

15 644 68 26

Sekretariat: wewn. 21

Główny specjalista ds. administracji

Małgorzata Polit, kom. 698 637 893

sekretariat@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Administracji: wewn. 34

p.o. Kierownika administracji, kom. 698 636 593

Mirosław Piórkowski

m.piorkowski@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Księgowości: wewn. 32

Główny księgowy

Joanna Czerwińska

j.czerwinska@zamek-sandomierz.pl

 

Specjalista ds. księgowych, kadrowo-płacowych
i zamówień publicznych

Magdalena Rugała

m.rugala@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Edukacyjno - Promocyjny:

promocja@zamek-sandomierz.pl

edukacja@zamek-sandomierz.pl

 

Główny specjalista ds. strategii kulturalnej i marketingu

Anna Boroń, wewn. 35, kom. 698 637 318

a.boron@zamek-sandomierz.pl

 

Specjalista ds. edukacji i promocji

Ewelina Orłowska, wewn. 33

e.orlowska@zamek-sandomierz.pl

 

Plastyk - grafik komputerowy

Bogumiła Gancarz, wewn. 22

b.gancarz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Sztuki: wewn. 30

kustosz - Bożena Ewa Wódz

b.wodz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Etnograficzny: wewn. 28

p.o. Główny Inwentaryzator

kustosz - Iwona Łukawska

i.lukawska@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Archeologiczny: wewn. 38

kierownik - dr Andrzej Przychodni,

a.przychodni@zamek-sandomierz.pl

 

asystent - Piotr Werens,

p.werens@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Historyczny:

kierownik - dr hab. Tomisław Giergiel, wewn. 43

t.giergiel@zamek-sandomierz.pl

 

asystent - Karolina Garnuszek, wewn. 42

k.garnuszek@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Literatury: wewn. 35

Anna Boroń, wewn. 35, kom. 698 637 318

a.boron@zamek-sandomierz.pl

 

Pracownia konserwatorska: wewn. 37

Konserwator muzealnictwa
Natalia Sikorska-Sadlej
n.sikorska@zamek-sandomierz.pl

 

Biblioteka: wewn. 23

Bibliotekarz

Agnieszka Rusek-Welc

a.rusek@zamek-sandomierz.pl

 

Opiekunowie wystaw: wewn. 20

Alicja Kołacz

opiekun@zamek-sandomierz.pl

 

 

 
 
14963932 Unikalnych wizyt