Szukaj:
 
 
 
  Strona główna · Godziny otwarcia . Ceny biletów · Oferty i cennik · Oferta edukacyjna · Lokalizacja Zamku · Wolontariat · Kontakt  
  Data pl v0.2 - by KESS Dzisiaj jest sobota, 21 lipca 2018 r. 202 dzien roku  
 
Aktualności Wydarzenia
Wystawy
Wystawy czasowe Wystawy stałe
O muzeum
Działy i zbiory Historia muzeum Zamek sandomierski Szachy Publikacje Nagrody i wyróżnienia Mikołaj Gomółka Nasi Darczyńcy Podziękowania
Nasi partnerzy Galeria Logowanie
 
Losowa fotografia
 

 
Kontakt

 

 

Muzeum Okręgowe w Sandomierzu

27 - 600 Sandomierz

ul. Zamkowa 12


NIP 864-11-06-630

REGON 291200740

tel./fax

15 832 22 65

15 644 57 57

15 644 68 26

Dyrektor: tel. 533 433 027

dr Dominik Kacper Płaza

d.k.plaza@zamek-sandomierz.pl

 

Sekretariat: wewn. 21

Główny specjalista ds. administracji

Małgorzata Polit, kom. 698 637 893

sekretariat@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Administracji: wewn. 34

p.o. Kierownika administracji, kom. 698 636 593

Mirosław Piórkowski

m.piorkowski@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Księgowości: wewn. 32

Główny księgowy

Joanna Czerwińska

j.czerwinska@zamek-sandomierz.pl

 

Specjalista ds. księgowych, kadrowo-płacowych
i zamówień publicznych

Magdalena Rugała

m.rugala@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Edukacyjno - Promocyjny:

promocja@zamek-sandomierz.pl

edukacja@zamek-sandomierz.pl

 

Główny specjalista ds. strategii kulturalnej i marketingu

Anna Boroń, wewn. 35, kom. 698 637 318

a.boron@zamek-sandomierz.pl

 

Specjalista ds. edukacji i promocji

Ewelina Orłowska, wewn. 33

e.orlowska@zamek-sandomierz.pl

 

Plastyk - grafik komputerowy

Bogumiła Gancarz, wewn. 22

b.gancarz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Sztuki: wewn. 30

Kustosz - Bożena Ewa Wódz

b.wodz@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Etnograficzny: wewn. 28

p.o. Główny Inwentaryzator

kustosz - Iwona Łukawska

i.lukawska@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Archeologiczny: wewn. 38

Kierownik - dr Andrzej Przychodni,

a.przychodni@zamek-sandomierz.pl

 

Asystent - Piotr Werens,

p.werens@zamek-sandomierz.pl

 

Asystent muzealny ds. analiz osteologicznych i promocji działalności naukowej Muzeum - Karolina Werens, wewn. 39

k.b.werens@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Historyczny:

Kierownik - dr hab. Tomisław Giergiel, wewn. 43

t.giergiel@zamek-sandomierz.pl

 

Asystent - Karolina Garnuszek, wewn. 42

k.garnuszek@zamek-sandomierz.pl

 

Dział Literatury: wewn. 35

Anna Boroń, wewn. 35, kom. 698 637 318

a.boron@zamek-sandomierz.pl

 

Pracownia konserwatorska: wewn. 37

Konserwator muzealnictwa

Natalia Sikorska-Sadlej

n.sikorska@zamek-sandomierz.pl

 

Biblioteka: wewn. 23

Bibliotekarz

Agnieszka Rusek-Welc

a.rusek@zamek-sandomierz.pl

 

Opiekunowie wystaw: wewn. 20

Alicja Kołacz

opiekun@zamek-sandomierz.pl

 

 

 
 
15838241 Unikalnych wizyt