Polish Polish

instagram blue|     Znajdź nas na: youtube blue

Play
previous arrow
next arrow
Slider

sandomir

Warsztaty wokalne muzyki gospel, organizowane w Zamku Królewskim w Sandomierzu przez Annę i Jacka Przybyszów są bezpłatne i dostępne dla wszystkich  mieszkańców Sandomierza i okolic – dla młodzieży i dorosłych. Nie potrzebna jest znajomość nut, specjalne umiejętności i talenty głosowe. Dobrze widziana i słyszana jest chęć  śpiewania, bycia razem, chęć wzrostu i rozwoju.

Każdy piątek w godzinach 17.00 – 19.00

Zamek Królewski w Sandomierzu

ul. Zamkowa 12, Sandomierz

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Przybysz, tel. 512 205 880,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Przybysz jest koordynatorem, trenerem, terapeutą, autorką, aktorką i piosenkarką. Uczennica Williama Hannibala Meansa - czarnoskórego tenora, znanego w Polsce z występów solowych i prowadzenia warsztatów terapeutycznych. Posiada dyplom  Praktyka NLP - współczesnej metody terapeutycznej stosowanej z powodzeniem  w szkoleniach biznesowych,  Jest również certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania metody wg. Colina Typpinga, arteteraputą wykorzystującą metody ze studium Psychologii Zorientowanej na Proces i Reintegracji Społecznej.  Prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet i mężczyzn, projekty autorskie POWER SING we współpracy ze stowarzyszeniami. Od dziesięciu lat jest dyrygentem chóru gospel „Be Free Gospel Family”, prowadzi warsztaty integracyjne POWER SING dla firm. Wraz z założonym przeze nią zespołem TRIODEON realizuje także własne projekty aktorsko - wokalne, jako Hanka Ordonówna w koncercie „Na pierwszy znak” oraz Edith Piaf w „Mon Amour”, a z chórem „Be Free Gospel Family” występuje w projekcie „Wolne śpiewanie”, czyli piosenki powstańcze i okupacyjne.  Założyła chór zamkowy ”SAN-do-MIR” w Sandomierzu z którym występuje na okolicznościowych koncertach.

Z wykształcenia jest plastykiem, wystawiennikiem, animatorem sztuki. Umiejętności oraz wykształcenie pedagogiczne i zdolności abstrakcyjnego myślenia oraz twórczego działania pozwalają jej na niezwykle elastyczne działania i żywiołowe „malowanie dźwiękiem”. Anna uczy odwagi, emisji głosu, ekspresji scenicznej, poczucia własnej wartości, radości. Posiada ogromne predyspozycje i zdolności komunikacyjne pozwalające na wspaniałą i owocną współpracę. Od zawsze śpiewała i animowała otoczenie muzyką. 

Prywatnie jest mamą dwóch córek, Natalii i Pauliny Przybysz znanych jako zespół Sistars. Od lat w życiu i w pracy akompaniuje jej mąż Jacek. 

NCK

PomnikHistorii

organizatorzy

4 tripadvisor

5 Bonum Publicum

6 Pamiętnik Sandomierski

7 MKiDN

9 nocleg

Godziny otwarcia Muzeum:

Poza sezonem turystycznym
(01.10.2019 r. - 19.04.2020 r.)
Poniedziałek | 13.00 - 15.00 oprócz pierwszego w m-cu. Wstęp wolny na wystawy stałe.
Wtorek - Niedziela | 10.00 - 17.00
 
W sezonie turystycznym 
(20.04.2020 r. - 30.09.2020 r.)
Poniedziałek | 13.00 - 15.00 oprócz pierwszego w m-cu. Wstęp wolny na wystawy stałe.
Wtorek - Niedziela | 10.00 - 18.00

Cennik biletów:

Bilet normalny (dorośli): 15zł
Bilet ulgowy (uczniowie, itp): 10zł
Bilet grupowy normalny z przew. MOS: 10zł
Bilet grupowy ulgowy z przew. MOS: 8zł
Bilet rodzinny (maks. 5 osób (2+3)): 40zł
Bilet "3w1" normalny: 30zł Muzeum Okręgowe, Brama Opatowska, Trasa Podziemna.
Bilet "3w1" ulgowy: 20zł Muzeum Okręgowe, Brama Opatowska, Trasa Podziemna.

• Zobacz pełny cennik

 

© 2018 Muzeum Okręgowe w Sandomierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Łącznie ilość odwiedzin:Łącznie ilość odwiedzin:1975977

Obecnie na stronie 66 gości